Movies
Ratings
184
Public EnemyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
RedRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0