Titles you rated
SakiRated ★ 5.0
Saki Episode of Side ARated ★ 5.0
Saki: The NationalsRated ★ 5.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Lily FeverRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5