Series
Ratings
36
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
EntourageRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0