Series
Ratings
30
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Noodle House GirlRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5