Series
Ratings
47
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0