Movies
Ratings
25
Step Up 3DRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5