Movies
Ratings
446
LockoutRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.0
SPL 2: A Time for ConsequencesRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5