Movies
Ratings
112
Enemies In-LawRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0