Movies
Ratings
56
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
The IslandRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 0.5
TransformersRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0