Movies
Ratings
93
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5