Series
Ratings
119
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 3.5
- Initial D: Fifth StageRated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 3.5
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0