Titles you rated
Eden of the EastRated ★ 3.5
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
How to Become a Cult LeaderRated ★ 2.5
Raël: The Last ProphetRated ★ 4.0- Owarimonogatari IIRated ★ 2.5
- KoyomimonogatariRated ★ 2.5
OwarimonogatariRated ★ 3.5- TsukimonogatariRated ★ 3.0