Movies
Ratings
403
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0