Movies
Ratings
239
The Last Song You Left BehindRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
ElioRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5