Series
Ratings
133
The Good WifeRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- Code: Secret RoomRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
Heavenly Sword and Dragon Slaying SabreRated ★ 4.5
Enemy of BroadcastRated ★ 4.5
The God of Music 2Rated ★ 5.0- The God of MusicRated ★ 5.0