Titles you rated
AnthraciteRated ★ 2.0
GachiakutaRated ★ 3.5
Cold Case: The Tylenol MurdersRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
A Friend, A MurdererRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Indian Predator: The Butcher of DelhiRated ★ 2.0
The DinosaursRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
BloodrideRated ★ 1.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
How to Become OrdinaryRated ★ 2.5
Blue PeriodRated ★ 3.5
The Great PassageRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5