Series
Ratings
217
AdolescenceRated ★ 4.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0
Doctor Elise: The Royal Lady with the LampRated ★ 0.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Killer SallyRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 0.5
Street Woman FighterRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0