Series
Ratings
414
RoosterRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- 방과후 태리쌤Rated ★ 5.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
House on Wheels Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5