Movies
Ratings
655
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5