Series
Ratings
69
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
D.Gray-manRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 2.5
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.0
Bleach: The BountRated ★ 3.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
REBORN!Rated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5