Movies
Ratings
1232
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
Ginger SnapsRated ★ 2.0
PossessionRated ★ 1.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The BoogeymanRated ★ 1.5
MenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 2.5
Tragedy GirlsRated ★ 0.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
It Comes at NightRated ★ 1.5
True History of the Kelly GangRated ★ 1.5
SissyRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
PreyRated ★ 2.0
BedazzledRated ★ 3.0
Fright NightRated ★ 1.5