Series
Ratings
80
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5