Series
Ratings
32
Fight For My WayRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5