Titles you rated
The Midnight GospelRated ★ 5.0
Beastars Season 2Rated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0