Series
Ratings
101
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 1.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Alias GraceRated ★ 4.5- Maria Watches Over Us: PrintempsRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0