Movies
Ratings
60
Black PantherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Room No.7Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0