Series
Ratings
20
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0