Movies
Ratings
118
HarbinRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
CountRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
My Father's ViolinRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5