Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Righteous LoveRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 0.5
Sweet 18Rated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 1.5