Series
Ratings
74
LifeRated ★ 5.0- My Dad is a Nude ModelRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
My Precious ChildRated ★ 5.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0