Series
Ratings
118
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
- You Are My DestinyRated ★ 1.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0