Movies
Ratings
26
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0