Movies
Ratings
1487
The People UpstairsRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Two for the MoneyRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 1.5
The Running ManRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
The HighwaymenRated ★ 2.5
Labor DayRated ★ 4.0