Series
Ratings
150
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 2.5- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5