Titles you rated
The MandalorianRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Gal & DinoRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0