Series
Ratings
39
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Marumo's StoryRated ★ 3.5
A Song to the SunRated ★ 5.0- Honey and CloverRated ★ 2.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 1.5
HERO2014Rated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0
- Bambino!Rated ★ 2.0
Code BlueRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Love ShuffleRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0