Movies
Ratings
113
The GreyRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0