Series
Ratings
500- Fighting SpiritRated ★ 3.5
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 3.0
- Fighting Spirit RisingRated ★ 3.0
The New Prince of Tennis OVA vs Genius 10Rated ★ 4.0
The New Prince of TennisRated ★ 3.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 3.5- 테니스의 왕자 OVA : Another Story I,IIRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- Initial D: Final StageRated ★ 3.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 2.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 3.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.0
- Initial D: Second StageRated ★ 3.0
Initial D: First StageRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0