Titles you rated
First LoveRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
24Rated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
SlayersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0