Series
Ratings
125
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.5
NisemonogatariRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5