Movies
Ratings
184
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0