Series
Ratings
99- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 0.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
BigRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5