Series
Ratings
15- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0