Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 2.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.5
Knight's & MagicRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Eyes of WakandaRated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
- Good BoyRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5