Series
Ratings
36
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- The LoverRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0