Movies
Ratings
867
No Good DeedRated ★ 1.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 2.5
Cheaper by the DozenRated ★ 3.0
Ride Like a GirlRated ★ 3.0
Love HappensRated ★ 2.5
The English PatientRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 3.0
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Champagne ProblemsRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5