Series
Ratings
60
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Meet Me After SchoolRated ★ 3.0
SilentRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0