Series
Ratings
77
I Need RomanceRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 1.5
Royal FamilyRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SignRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0