Movies
Ratings
464
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
YummyRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5