Movies
Ratings
1424
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Highest 2 LowestRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5